Dlaczego warto wziąć udział w szkole rodzenia
w Macierzance?

Spotykamy się w małych grupach – zajęcia zaczynamy już od dwóch par.     

Przygotowujemy się do porodu zapewniając Wam poczucie intymności i godności.

       Prowadzące to kobiety, które karmią swoje dzieci piersią i które   rozumieją trudny związane z porodem i początkami  laktacji.

       Nie jesteście zostawienie sami sobie po skończonym kursie – zapewniamy dostęp do wypożyczenia profesjonalnego laktatora Medela Symphony, warsztatów z chustonoszenia czy porady  doradcy laktacyjnego.

       Biorąc udział w naszej szkole rodzenia – wpierasz porody i  karmienie naturalne – Wasze wpłaty pomagają nam realizować cele statutowe.

       Odpłatność za kurs wynosi 399 zł – 299 zł

Kogo spotkasz w szkole rodzenia?

Nina Kwaśniewska – miałam to szczęście, że dane mi było dwukrotnie rodzić swoje dzieci w domu. Doświadczenie dwóch tak odległych spraw, jak narodziny mojej córki i śmierć mojej mamy, zaprowadziły mnie do Macierzanki. To tu prowadzę warsztaty z nauki karmienia piersią, jestem instruktorką szkoły rodzenia i doradcą noszenia dzieci w chustach.

 

 

Monika Dorenda-Czuchaj – przyszła na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia… i została w Macierzance. Na zajęciach nie powiedziała, że jest położną. Jej laktacyjna ścieżka nie była łatwa. Dziś bogatsza o własne doświadczenie i tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego, udziela Wam porad w Macierzance. Możecie ją spotkać także w szpitalu w Zdrojach. Mama Tosi, która przyszła na świat w domu.

 

 

Kliknij, by poznać nasz program

Masz pytania? Zadaj je!Zadbaj o swój komfort – dołącz do nas!

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here