Zachęcamy Was bardzo mocno  do głosowania na nasz projekt „100% mama, 0% alkoholu” w ramach programu InicJATyWy Carlsberg Polska na stronie www.inicjatywy.com.pl

 

Jak wiecie remontujemy intensywnie naszą nową siedzibę przy ul. Felczaka 16. Niestety nie wystarczy nam środków na dokończenie rewitalizacji ogródka, który udało się nam wydzierżawić od Gminy Szczecin​. 

Znalazłam idealny program Carlsberg Polska​, którego celem jest poprawa życia lokalnych społeczności, m.in. rewitalizację terenów zielonych, stwarzanie warunków zachęcających do aktywnego wypoczynku, a także przez działania kulturalne i edukacyjne.

Nasz wniosek dotyczy przystosowania przynależnego nam terenu, jako miejsca przyjaznego mamom karmiącym 🤱, rodzinom 👩‍❤‍💋‍👨 i wszystkim uczestnikom naszych działań i pomysłów👵 👴. Będą ławki, krzewy, mała architektura i elementy ekologiczne – zainstalujemy kompostownik i będziemy łapać wodę do beczek do podlewania ogródka.🌿
Zorganizujemy także spotkania dotyczące szkodliwości picia alkoholu w ciąży i w trakcie karmienia piersią.

Chcemy, byście z przyjemnością mogli do nas przyjść i odpocząć w cieniu drzewa, karmiąc bądź przewijając swoje dzieci na świeżym powietrzu w samym centrum miasta.

Na tym etapie wszystko jest w Waszych rękach – prosimy o Wasze głosy.

Głosujecie na stronie www.inicjatywy.com.pl 

-> Szczecin -> „100% mama, 0% alkoholu”

Pamiętajcie potwierdzić maila.

Podawajcie dalej i zachęcajcie swoich znajomych do wsparcia naszego projektu.

Dziękujemy!

Fundacja Macierzanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here