Doradca Laktacyjny

Doradca laktacyjny w Fundacji „Macierzanka”

Czasami karmienie piersią nie przychodzi nam instynktownie. Chwilami przysparza trudności, bólu, łez i rozgoryczenia. Pojawiają się momenty zwątpienia i rezygnacji. Zadajemy sobie pytania: czy dobrze postępuję karmiąc dziecko piersią, skąd wiem, że jest najedzone? Jeśli zaobserwujesz następujące odczucia lub sytuacje, doradca laktacyjny rozwieje Twoje wątpliwości:

  • czujesz niepewność związaną z karmieniem piersią,
  • dziecko jest niespokojne przy piersi,
  • zastanawiasz się czy prawidłowo przybiera na wadze,
  • dostałaś zalecenie od lekarza, w które nie możesz uwierzyć lub
  • masz jakiekolwiek obawy, które chciałabyś skonsultować ze specjalistą od laktacji

Skorzystaj z porad naszych doradców laktacyjnych. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie.

Doradca laktacyjny – konsultacje

Potrzebujesz wizyty w zakresie laktacji w domu? Wolisz spotkać się w siedzibie Fundacji Macierzanka? Wybierz dla Was dogodną formę! Skontaktuj się z naszymi położnymi i doradcami laktacyjnymi:

doradca laktacyjnyMonika Dorenda-Czuchaj –  ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, a także absolwentka naszej pierwszej edycji szkoły rodzenia w Macierzance 🙂 Dobra dusza, która jest z nami od początku. Monika jest także mamą Tosi urodzonej w domu. Pomimo dobrego porodu ich mleczna droga była usłana różami, które okazały się mieć także kolce. To osobiste i trudne doświadczenie na drodze swojego macierzyństwa Monika przeniosła na chęć poszerzenia swej wiedzy o laktacji. Ukończyła specjalistyczny kurs w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie i uzyskała tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL). Krok w krok za Moniką idzie jej doświadczenie, rzetelna wiedza i chęć pomocy mamom i ich dzieciom.

Od stycznia 2017 r. Monika prowadzi cykl nieodpłatnych warsztatów poświęconych karmieniu piersią. Już teraz zapraszamy Was na nasze kręgi laktacyjne. Wspólnie chcemy, by mleczna droga dla Waszych duetów była długa i spokojna. Więcej na temat Moniki dowiecie się na jej stronie: www.poloznamonika.pl.

Teren pracy Moniki to północne części Szczecina oraz całe Lewobrzeże. Osoby spoza Szczecina i z Prawobrzeża zapraszamy na konsultacje do siedziby Macierzanki.

Koszt porady uzależniony od dnia tygodnia i miejsca konsultacji.

Masz pytania? Skonsultuj się z nami telefonicznie 600 99 42 10 lub za pomocą formularza.

Agnieszka Kardziejonek – położna, która doświadczyła położnictwa na kontynencie afrykańskim – towarzyszyła kobietom w narodzinach dzieci w Ugandzie, gdzie obserwowała  zwyczaje związane z karmieniem piersią, dzięki czemu zdobyte doświadczenie przekuła na tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego w Polsce. W związku z tym łączy ona pasję związaną z promowaniem karmienia naturalnego z pracą naukową – jest doktorantką PUM, a także pracuje także w szpitalu na Pomorzanach, gdzie jest doradcą laktacyjnym.

Spokój Agnieszki, dobra energia, która od niej emanuje jest niezastąpiona w kontaktach z Wami. Agnieszka mieszka na Warszewie, jest najbliżej tych z Was, które mieszkają w północnych dzielnicach Szczecina. Agnieszka Kardziejonek nie dojeżdża na Prawobrzeże i poza Szczecin – zapraszamy Was na poradę do Macierzanki.

Jesteś zainteresowana wizytą doradcy laktacyjnego? Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.