Cennik

Cennik Szkoły Rodzenia w Fundacji „Macierzanka”

CYKL GRUPOWY PODSTAWOWY

(minimum 2 pary, maksimum 4 pary)

Program zajęć obejmuje 6 spotkań (każde trwa ok. 2–2,5 godziny) odbywających się raz w tygodniu.

399 zł/para lub 299 zł/osoba

Zapisz się!

CYKL GRUPOWY SKRÓCONY

(weekendowy)

Program zajęć obejmuje tematy z kursu podstawowego (fizjologia porodu, niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu, laktacja, połóg); są to 2 spotkania weekendowe (2×5 godzin):

399 zł/para lub 299 zł/osoba

Zapisz się!

CYKL INDYWIDUALNY SZKOŁY RODZENIA

Dostosowany do potrzeb rodziców, którzy sami wybierają z programu te zajęcia, które uważają za najważniejsze.

Termin i cena do ustalenia.

Zapisz się!

Konsultacje z położną

Jeśli Twoja ciąża przebiega prawidłowo, zapraszamy na indywidualne konsultacje z położną (1h) dotyczące:

  • ciąży i przebiegu porodu,
  • dolegliwości pojawiających się naturalnie w fizjologicznej ciąży i sposobów ich niwelacji, połogu,
  • laktacji i karmienia piersią.

W sytuacji gdy Twoja ciąża nie przebiega prawidłowo, ale potrzebujesz wsparcia i przygotowania do porodu czy cięcia cesarskiego, także zapraszamy na konsultację. Spotkania mogą odbywać się w siedzibie szkoły rodzenia (ul. Limby 35/2, Szczecin) lub w Państwa domu. Konsultacja w szkole rodzenia: 99 zł‚ konsultacja w Państwa domu 130 zł (konsultacje na Warszewie w cenie 99zł).

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Dla uczestników kursu szkoły rodzenia, którzy są już po porodzie, istnieje możliwość skorzystania po preferencyjnej cenie 90 zł/osoba ze szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci. Liczba uczestników szkolenia: 4–7 osób. Cena regularna 100 zł/osoba

Porady laktacyjne i wizyty patronażowe położnej

Dla Mam, które były uczestniczkami szkoły rodzenia, proponujemy po porodzie wizytę domową doradcy laktacyjnego/położnej. Którą położną chcesz zaprosić do domu?

Dodatkowe informacje

Podczas zajęć siedzimy na workach sako, zachęcamy do przygotowania wygodnej odzieży oraz zmiany obuwia (uczestniczymy w zajęciach w skarpetkach lub obuwiu na zmianę). Zaliczki i płatności za kurs prosimy kierować na numer konta: Fundacja Macierzanka 48 1140 2004 0000 3102 7601 9546

Wpływy z działalności Szkoły Rodzenia przeznaczamy na realizację działań statutowych Fundacji „Macierzanka”, w tym promocji karmienia naturalnego i porodu fizjologicznego.