sobota, 4 kwietnia, 2020

Bezpłatna szkoła rodzenia

601
0

 

 

Dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Szczecina, możemy zorganizować dla Was aż dwie edycje szkoły rodzenia. I to wszystko jeszcze w tym roku!

Program naszej szkoły rodzenia możecie znaleźć tu.

Siódme – dodatkowe – zajęcia będą w całości poświęcone ćwiczeniom oddechowym i ćwiczeniom na piłce oraz pozycjom wertykalnym.

 

Poznaj powody, dla których warto dołączyć do szkoły rodzenia w Macierzance:

Spotykamy się w małych grupach – zajęcia prowadzimy dla maksymalnie 5 par.     

Przygotowujemy Was do porodu zapewniając poczucie intymności i godności.

 Prowadzące to nie tylko położne, ale też mamy, które karmiły lub wciąż karmią swoje dzieci piersią i które rozumieją trudny związane z porodem i początkami  laktacji.

 Nie jesteście zostawienie sami sobie po skończonym kursie – w Macierzance możecie  wypożyczyć profesjonalny laktatora Medela Symphony, wagę dla noworodka, lampę do naświetlania noworodka z żółtaczką, monitor oddechu czy skorzystać z porady  doradcy laktacyjnego i chustowego. Na wszystkie usługi otrzymacie rabat.

 Pokazujemy jak pielęgnować noworodka NATURALNIE, bez ogromnej ilości komercyjnych kosmetyków. Wracamy do tego, co sprawdzone. U nas poznacie także czym są pieluszki wielorazowe i jak ich używać.

 Jesteśmy WOLNI OD krytoREKLAM – nikt nie przychodzi na zajęcia z ofertą swoich produktów, szanujemy Wasz czas i Was samych. Jeśli coś polecamy, to tylko dlatego, że wcześniej zostało to sprawdzone przez innych rodziców. 

 Otrzymacie od nas drobne upominki – pomogą w początkach laktacji:)

Kogo spotkasz w szkole rodzenia?

Nina Kwaśniewskafundacja-macierzanka– miałam to szczęście, że dane mi było trzykrotnie rodzić swoje dzieci w domu. Doświadczenie diametralnie  odległych spraw, jak narodziny mojej córki i śmierć mojej mamy, zaprowadziły mnie do Macierzanki. To tu prowadzę warsztaty z nauki karmienia piersią, jestem instruktorką szkoły rodzenia i doradcą noszenia dzieci w chustach. 

 

 

monika-dorenda-czuchaj

Monika Dorenda-Czuchaj – przyszła na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia… i została w Macierzance. Kiedyś położna – uczestniczka szkoły rodzenia, dziś jej wykładowca. Swoje trudne początki w laktacji przekuła na tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego – dzieli się z Wami swoją wiedzą o karmieniu, jej spokój i opanowanie są dodatkowym balsamem dla rodziców. Możecie ją spotkać także w szpitalu w Zdrojach. Mama Tosi i Tymka, urodzonych w domu.

Zadbaj o to, by Twój poród był taki, o jakim marzysz – dołącz do nas! 

 

Spotykamy się aż na siedmiu spotkaniach, trwających minimum 2h.

  • I edycja rozpoczyna się 21. października – poniedziałek, godzina 18:00 
  • II edycja zaczyna się 30. października – środa, godzina 18:00

 

Chcesz się zapisać? Pośpiesz się!

 

Fundacja-macierzanka

 

 

 

 

 

 

Działanie „Szkoła rodzenia – pierwszy krok do rodzicielstwa” zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu ze strony Urzędu Miasta w Szczecinie.

Dziękujemy za zaufanie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChusta kółkowa – jak zawiązać?
Następny artykułPierwsza Pomoc Praktycznie – #mikrodotacje
Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here