Wielorazowe wkładki laktacyjne bawełniane

(2 opinie klienta)

15.00 

Bawełnianie wkładki laktacyjne szyte wg naszego wzoru i pomysłu o średnicy 13 cm.

Są do duże wkładki laktacyjne, idealne na początek laktacyjnej drogi, sprawdzone i przetestowane przez uczestniczki naszej szkoły rodzenia.

Wkładki laktacyjne można  prać w 60C, nie kurczą się i nie ulegają deformacji. Wypełnienie w środku to wysokojakościowy wkład bawełniany renomowanej marki Luna.

Naturalne włókna:
Wypełnienie Luna Loft wykonane jest z długich włókien bawełny, bez użycia wybielaczy i środków chemicznych używanych zwykle do zmiękczania wypełnień bawełnianych.
Wolne od chemii:
Czyszczone bez użycia środków chemicznych.
Technologia wykonania:
Wykorzystanie zaawansowanej technologii igłowania włókien bawełnianych oraz specjalnie selekcjonowanej bawełny, pozwoliło uniknąć dodatkowego użycia środków wiążących i wzmacniających takich jak kleje czy przeszycia. Włókna wypełnienia nie migrują.

 

6 w magazynie

2 opinie dla Wielorazowe wkładki laktacyjne bawełniane

  1. Aleksandra Kosko

    Najlepsze wkładki laktacyjne na świecie. Polecam każdej przyszłej mamie <3

  2. Monika

    Mam kilka par wkładek laktacyjnych różnych firm i te zdecydowanie są największe. Pokarm nie przecieka na zewnątrz, wkładki są fajnie chłonne, a przy tym cienkie, duży plus za warstwę bawełnianą od skóry. Mam też innych firm bambusowe i polarkowe od skóry, ale często przyklejają sie do brodawki powodując dyskomfort, tutaj jak i w innych moich bawełnianych wkładkach tego problemu nie zauważyłam. Prane w 60 stopniach wyglądają jak nowe, nie odkształciły się, nie powyciągały, a są w ciągłym użytku od 7 miesięcy. Wydaje mi się, że lepiej sprawdzą się u kobiet z większym biustem niż u tych z małym – mogą być ciut za duże.
    Serdecznie polecam!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *